Sádrokartonářské pásky Straitflex a jejich použití

Základní použití pásky Straitflex Original je vyztužení vnitřních a vnějších rohů v úhlech ostrých, tupých a 90°.

Sádrokartonářské pásky Arch-Flex jsou používány na veškeré obloukové tvary vnějších i vnitřních rohů. Páska Tuff-Tape se nejlépe hodí na opravu spár v ploše a opravu prasklin. Je ideální pro použití spojení či opravu sádrokartonových a cementových desek a hodí se zejména do místností se zvýšenou vlhkostí, např. koupelny nebo na opravy v místě, kde je nutné použít tenkého materiálu. Výše uvedené sádrokartonářské pásky se dodávají v rolích o délce 30,5 m.

SDK páska Big Stick se s výhodou používá pouze na vnější rohy 90° do prostor vysokého namáhaní vnějších rohů jako jsou např. kanceláře, zdravotnická zařízení apod. Při montáži sádrokartonu je páska výborným pomocníkem. Dodávají se v délkách 2,7 m.

Přečtěte si o našich páskách a jejich použití článek na portálu Stavebnictví3000.cz Pásky strait-Flex pro rohy a spoje bez prasklin a netěsností, nebo články na webu, které jsou zaměřeny na jednotlivé opravy prasklin.

Návod k použití:

  1. Uřízněte profil na požadovanou délku. Přeložte na polovinu, vždy tiskem k sobě, a přizpůsobte na požadovaný úhel. Při montáži vnitřního rohu přehněte profil méně než je požadovaný úhel a přitiskněte do sádrokartonářské stěrky. Tento postup zajistí, aby páska byla v celé ploše dokonale aplikována na stěnu. Zařízněte konce profilu požadované délky v úhlu 45°.
  2. Aplikujte sádrokartonářskou stěrku rohovou lžící rovnoměrně v celé délce stěny.
  3. Přitiskněte profil do mokré stěrky a upravte do přímé linie. Přebytečnou stěrku odstraňte sádrokartonářskou lžící. Nyní okamžitě aplikujte tenkou vrstvu stěrky na povrch pásky a nechte uschnout.
  4. Aplikujte finální pastu, nechte uschnout a přebruste povrch obvyklým způsobem.

Oprava prasklin

Prasklina ve zdi? S našimi páskami žádný problém. Nepotřebujete speciální vybavení ani zkušenosti. Opravu prasklé zdi s námi zvládne každý.

Oprava spár

Popraskaly vám spáry mezi sádrokartonovými deskami? Zvažujete, zda na opravu shánět řemeslníka, či se do opravy spár pustit sami? Pomůžeme vám.

Oprava sádrokartonových desek

Potřebujete opravit sádrokartonovou desku? Díky našim páskám nemusíte shánět profesionální firmu, která vám zajistí drahou opravu. S námi to zvládnete sami.

Opravy špalet

Zůstaly vám po montáži oken otlučené či rozbité špalety? S našimi páskami se můžete do opravy špalet pustit sami. Nepotřebujete ani zkušenosti ani speciální přípravky.

Montáž sádrokartonu

Montáž sádrokartonu se v interiérech bytů a domů velmi rychle uchytila. Pomáhá totiž rychle a s přijatelnými náklady řešit aktuální bytové potřeby a představy o moderním bydlení. Stále více se při montážích využívají pásky Straitflex.

Ochrana rohů

Máte doma příliš rozbitých rohů a už se na to nemůžete dívat? Opravte je a ochraňte pomocí speciálních pásek na sádrokarton.

Vyztužení spojů a rohů

Hledáte rychlé a jednoduché řešení, jak vyztužit a ochránit spoje a rohy vašich stěn? Vyzkoušejte speciální těsnící pásku Straitflex Original.

Oprava prasklin v omítce

Spravte praskliny v omítce snadno a s profesionálním výsledkem. S výztužnými SDK páskami Straitflex je to snadné!

Výsledek použití pásky Straiflex v rozích

Prasklina spoje ve zdi

Výsledek použití pásky Straitflex

Prasklá zeď pod střešním oknem

Spoj zdi před použitím pásky Straitflex

Špalety před použitím pásek Straiflex

Tisknout


Reference a ohlasy zákazníků

„Naše firma používá pásky Straitflex již 8 let při výstavbě rodinných domků a za celou dobu jsme neměli žádnou reklamaci na praskliny nebo vlasové trhliny. Páska je pevná, vytváří dokonalý vnitřní nebo vnější roh, dále je výborná pro použití na napojení libovolných úhlů. Pro snadnou aplikaci je vhodná i pro domácí kutily.“

DAM-STAVBY s.r.o.
Spokojený zákazník

... více referencí

RSSRSS

Aktuality

03. 03. 2016

Spustili jsme pro vás facebook!

Spustili jsme pro vás facebook! Když nejste na sociálních sítích, jako byste ani nebyli!

Archiv aktualit »

Ocenění Výrobek roku 2011

Výrobek roku 2011

Získejte dokonalý výsledek!

SDK pásky Straitflex vytváří nejostřejší a nejpřímější rohy i u nepravidelných napojení.

Velkou výhodou je, že je můžete použít pro všechny druhy materiálů používaných ve stavebnictví.

Neváhejte a objednejte si pásku ještě dnes!

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.


Straitflex či akrylátový tmel?

  • Spoj vytvořený akrylátovým tmelem je oproti použití pásky Straitflex elasticko plastický, přenáší mírné pohyby a tím vznikají vlasové trhliny.

  • Výhoda pásek Straitflex? Nepropadávají a nežloutnou!

Rychlý kontakt

Jan Strnad

Sofijské nám. 3400

143 00 Praha 4 - Modřany

Tel.: 602 473 007

E-mail:


Jediný přímý dovozce výrobků Straitflex z USA do ČR