Oprava prasklin v omítce

Ve vaší omítce se objevily praskliny? S páskou Straitflex je snadno opravíte, takže žádná vada nebude patrná. Výztužné sádrokartonářské pásky jsou vyrobeny kombinací polyvinylchloridu, vláken buničiny a skelných vláken. Díky tomu máte k dispozici materiál, který je ohebný, pevný a zároveň má dobrou přídržnost pro většinu lepidel.

Jak opravit praskliny v omítce

Ideálním typem výztužné pásky pro opravu prasklin v omítce je Straitflex Original. Její použití je ideální v jakékoli místnosti vašeho domu, dokonce i ve vlhku koupelny. Její skvělé vlastnosti oceníte nejen na stěnách, ale i v rozích a klenbových stropech, protože se snadno přizpůsobí žádanému tvaru.

Uřízněte požadovanou délku pásky Straitflex Original. Pokud se chystáte opravovat prasklinu v omítce v rozích místnosti, ještě ji přehněte na polovinu a vytvarujte do správného úhlu. Konce zařízněte v úhlu 45°. Sádrokartonářskou stěrku pak aplikujte rovnoměrně v celé délce. V koutech nezapomeňte použít rohovou lžíci.

Díky páskám Straitflex, ktere nabízíme v našem e-shopu, opravíte praskliny v omítce profesionálně.

Přitiskněte profil do mokré stěrky a upravte do přímé linie. Přebytečnou stěrku odstraňte sádrokartonářskou lžící. Nyní okamžitě aplikujte tenkou vrstvu stěrky na povrch pásky a nechte uschnout. Aplikujte finální pastu, nechte uschnout a přebruste povrch obvyklým způsobem.

Výztužné pásky Straitflex jsou skvělým materiálem nejen pro opravy prasklin v omítce. Například Straitflex Tuff-Tape využijte jako izolační pásku pro vany či sprchového koutu. Straitflex Arch-Flex je díky svým vlastnostem a tvaru nepostradatelná pro opravy prasklin v obloucích, napojování stěn a stropů.

Vyberte si z naší nabídky výztužných SDK pásek a vraťte stěnám svého bytu perfektní vzhled!

Potřebujte Straitflex na opravu prasklin v omítce? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Reference a ohlasy zákazníků

„Naše firma používá pásky Straitflex již 8 let při výstavbě rodinných domků a za celou dobu jsme neměli žádnou reklamaci na praskliny nebo vlasové trhliny. Páska je pevná, vytváří dokonalý vnitřní nebo vnější roh, dále je výborná pro použití na napojení libovolných úhlů. Pro snadnou aplikaci je vhodná i pro domácí kutily.“

DAM-STAVBY s.r.o.
Spokojený zákazník

... více referencí

RSSRSS

Aktuality

03. 03. 2016

Spustili jsme pro vás facebook!

Spustili jsme pro vás facebook! Když nejste na sociálních sítích, jako byste ani nebyli!

Archiv aktualit »

Ocenění Výrobek roku 2011

Výrobek roku 2011

Získejte dokonalý výsledek!

SDK pásky Straitflex vytváří nejostřejší a nejpřímější rohy i u nepravidelných napojení.

Velkou výhodou je, že je můžete použít pro všechny druhy materiálů používaných ve stavebnictví.

Neváhejte a objednejte si pásku ještě dnes!

Zasílání novinek e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Zasílání novinek e-mailem

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.


Straitflex či akrylátový tmel?

  • Spoj vytvořený akrylátovým tmelem je oproti použití pásky Straitflex elasticko plastický, přenáší mírné pohyby a tím vznikají vlasové trhliny.

  • Výhoda pásek Straitflex? Nepropadávají a nežloutnou!

Rychlý kontakt

Jan Strnad

Sofijské nám. 3400

143 00 Praha 4 - Modřany

Tel.: 602 473 007

E-mail:


Jediný přímý dovozce výrobků Straitflex z USA do ČR